Культурно-духовне відродження та моралізація суспільства - Києво-Печерська Лавра Світова спадщина ЮНЕСКО

Культурно-духовне відродження та моралізація суспільства

В епоху тотального матеріалізму такі одвічні поняття, як духовність та культура, честь та гідність, вірність та вміння тримати слово, на жаль, відходять у небуття. Соціум почав повертатись до первісних інстинктів і головний інстинкт на порядку денному – нажива.

Нові ідеали, що нав’язуються нам засобами масової інформації, спричинили значну деформацію свідомості. Як наслідок — відірваність від свого коріння, падіння моралі та бездуховність у суспільстві.   

Низький рівень культури ми відчуваємо скрізь: на засіданні Парламенту та у своєму дворі, у транспорті та на відпочинку, у телевізійних передачах та на роботі.

Задля того, щоб не опинитись у прірві, до якої невпинно рухається наше суспільство, життєво необхідно знайти точку опори, що зупинить цю жахливу деградацію.

Згідно нашої концепції благодійності, культурно-духовне відродження та моралізація суспільства – одне з основних завдань на шляху побудови здорового соціуму, здатного реагувати на виклики ХХI  століття. Наша зброя у війні з бездуховністю та невіглаством – це популяризація традицій, історії та культури нашої землі на основі відтворення культурно-історичних традицій Києво-Печерської Лаври. Це наш фундамент і предмет нашої благодійної діяльності.

Запрошуємо усіх небайдужих долучатись до наших програм!