Вшанування ікони Божої Матері "Призри на смирення" - Києво-Печерська Лавра Світова спадщина ЮНЕСКО

У неділю, 29 вересня Православна Церква вшанувала ікону Божої Матері «Призри на смирення». Цей образ шанується в Києві завдяки його чудотворному списку.

Напередодні свята всенічне бдіння у Великій церкві Києво-Печерської лаври очолив Священноархимандрит обителі Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. Предстоятелю Української Православної Церкви співслужили керівник справами УПЦ Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, Митрополит Ровеньківський і Свердловський Пантелеймон, Єпископ Баришівський Віктор, єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій, а також братія і гості Печерського монастиря.

Богослужіння для вшанування ікони Божої Матері «Призри на смирення»

У сам недільний день Божественну Літургію у Трапезному храмі Лаври очолив скарбник обителі Архімандрит Нестор. З настановчим словом до вірян звернувся Архімандрит Іларіон. Він зазначив: «Бог велить нам любити. Він всіх нас любить, всіх милує, за всіх нас віддав Сина Свого. Ми всі Його діти, і Він, як люблячий Батько, заповідає усім жити в мирі, злагоді між собою, допомагаючи один одному. Любов до ближнього робить наше життя християнським. Тому, хто уповає на Нього, Бог пошле Свою любов і допоможе нам полюбити Його всім своїм єством, а ближнього свого як самого себе!»

По завершенні богослужіння Архімандрит Нестор привітав усіх з недільним днем ​​і святом ікони Пресвятої Богородиці «Призри на смирення», а також причасників з прийняттям Животворящих Христових Таїн.

Повернутись