"Миколаївська" виставка-ярмарок у Києво-Печерській лаврі - Києво-Печерська Лавра Світова спадщина ЮНЕСКО

Щорічна православна виставка-ярмарок, присвячена Святителю та Чудотворцю Миколаю відкрилася 14 грудня у Києво-Печерській лаврі. Глава Відділу соціального служіння ієромонах Лукіан звершив молебень перед початком роботи виставки з благословення Намісника Києво-Печерської Лаври митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла.

По закінченню молебню отець Лукіан привітав усіх присутніх з прийдешнім днем ​​пам’яті Святого Миколая та нагадав: «В період роботи виставки ми будемо відзначати пам’ять кількох особливо шанованих нашою Церквою святих — це і свята великомучениця Варвара, і преподобний Сава Освячений, і Святитель Микола. Нехай же Господь по їх молитвам зміцнить усіх вас, допоможе бути один до одного терплячими, поблажливими та дарує душевний мир». Далі він благословив учасників виставки та окропив усіх святою водою.

Ієромонах Лукіан освячує учасників «Миколаївської» виставки-ярмарку

Традиційно у заході беруть участь представники ближнього закордоння, українських єпархій, церковних видавництв і майстерень з монастирських обителей. Відвідувачі можуть придбати церковне начиння та предмети, ікони, духовну літературу, музичні твори та церковні піснеспіви в аудіо- та відеозаписах, православні фільми на сучасних цифрових носіях, вироби майстрів різних напрямків народних ремесел, вироби швейного виробництва, лікувальні трав’яні збори, чаї, мед, продукти бджільництва, воскові свічки.

Також можна подати записки про рідних і близьких в православні храми та монастирі.

Православна виставка-ярмарок «Миколаївська» працюватиме з 14 по 22 грудня.

Режим роботи — з 9.00 до 19.00. Вхід вільний.

Виставка знаходиться на території Нижньої Лаври, на вулиці, що веде до Дальніх печер та критому переході до Ближніх Печер.

Повернутись