Чудотворна ікона святої праведної Анни прибула до Лаври - Києво-Печерська Лавра Світова спадщина ЮНЕСКО

9 березня до Києво-Печерської лаври була привезена чудотворна ікона з часткою мощей святої праведної Анни, матері Пресвятої Богородиці. Чудотворний образ зберігається в монастирі святої Анни міста Славута Шепетівської єпархії Української Православної Церкви.

Жіночий монастир святої праведної Анни, село Славута, Хмельницька область

Після зустрічі ікони Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павло висловив подяку архієрею Шепетівської єпархії єпископу Шепетівському та Славутському за те, що за його благословенням така велика святиня прибула до Києва. Він наголосив: «Сьогодні в нашій обителі велике торжество, адже в будинок Божої Матері, в Уділ Пресвятої Богородиці прибула чудотворна ікона святої праведної Анни. Нехай Господь молитвами Пречистої Діви, Її матері та заступництвом угодників Києво-Печерських дарує нам душевний мир, тілесне здоров’я, зміцнить під час Великого посту, дарує нашій країні мир, і всім нам дарує Своє благословення!»

Ікона святої праведної Анни перебуватиме у притворі Хрестовоздвиженського храму Лаври до 3 квітня 2020 року. Помолитися біля чудотворного образу можна щодня з 9:00 до 16:00.

Повернутись