Благодійна акція - виставка робіт на батику «Квітуча Україна» Інни Валітової - Києво-Печерська Лавра Світова спадщина ЮНЕСКО

В рамках програми концепції благодійності «Культурно-духовне виховання молодого покоління» 03 лютого – 15 березня 2015 року в Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику проходитиме благодійна акція – виставка робіт на батику «Квітуча Україна» Інни Валітової.

Організатори: Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник.

Статус заходу: благодійний, соціальний, масовий захід.

Відкриття 03 лютого 2015 року о 14-00 (Адреса: м. Київ, вул. Лаврська, 9, корпус 4)

Діти та дорослі матимуть можливість не тільки насолодитись роботами автора робіт, Інни Валітової, а й своїми руками створити витвір мистецтва за допомогою різнокольорових барв та шовкового полотна.

Інна Валітова – художник, графік, майстер з розпису батику, народилася 19 грудня 1978 року в Івано-Франківській області. У 2002 році закінчила Київський національний університет технологій та дизайну. Інна Валітова – яскравий представник сучасної плеяди митців. Її розписи по батику сповнені справжньої пристрасті і кохання, кожна робота відкриває новий шлях до світу любові.

— 2013 р. – брала участь у виставці арт-текстиля «Rara-Avis»

— 2014 р. – Всеукраїнський Трієнал Художнього Текстилю

— 2014 р. – виставка батику «Море, сонце, відпочинок»

— 2014 р. – персональна виставка » Кохання поза часом»

Третього лютого авторка порадує глядачів відкриттям нової виставки  «Квітуча Україна», на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника. На виставці будуть представлені роботи з серій «Квіти» та «Українські мотиви»/«Графіка», а також шовкові шарфи із декоративним розписом. Кожна серія робіт Інни Валітової має свою неповторну текстильну стилістику.

Серія «Квіти» відрізняється відчутною м’якістю і насиченістю кольорів, плавністю тонової градації, композиційною збалансованістю та неповторним вмінням додати деталі, які перетворюють її роботи на витвори мистецтва. «Квіти» Інни Валітової подарують глядачу ніжність і приємний настрій.

Серія «Українські мотиви»/«Графіка» за своєю стилістикою характерна «графічністю» живопису, роботам з цієї серії властиві широкі візерунчасті лінії та певний абстракціонізмом, в якому зберігається сюжетна лінія. У цих роботах поєдналися графічні елементи та кольорові акценти, символічні орнаменти та декоративний живопис, створивши живі, реальні образи.

Унікальність робот Інни Валітової полягає у її цікавості до неповторності природної краси та пристрасному бажанні передати любов до навколишнього світу. Саме це відчуття любові сповнює кожного хто побачив розписи художниці.

Благодійна акція покликана привернути увагу та надати підтримку дітям, які не мають сімей, а також залучити усіх бажаючих до розвитку дитячої творчої ініціативи та виховання підростаючого покоління. Отримані таким шляхом кошти будуть використані у реалізації благодійних проєктів, спрямованих на підтримку і розвиток програми концепції благодійності «Культурно-духовного виховання молодого покоління» (також для дітей-сиріт та дітей з особливими потребами).

Запрошуємо Вас до участі у виставці робіт на батику Інни Валітової!

Повернутись