Екскурсія в Києво-Печерському заповіднику для дітей зі Слов`янська - Києво-Печерська Лавра Світова спадщина ЮНЕСКО

На новорічні свята ми спільно з Національним Києво-Печерським історико-культурним заповідником долучились до акції фонду «Дитячий світ», що організував Різдвяну подорож до Києва для дійтей зі Слов`янська Донецької області. Дана акція була реалізована в рамках програми культурно-духовного виховання молодого покоління, та стала неаби якою подією для дітей з буремного Донбасу.

Найкраще про подію засвідчать враження дітей:    

«Мені сподобалось усе. Сьогодні особливі враження отримав від Києво-Печерської Лаври. Також цікавими були прогулянка по Хрещатику і цікава історична екскурсія. Я б іще хотів побувати на таких цікавих екскурсіях». Сергій Плотниченко, 15 р.

«Ми побували у чудовому місті Київ. Його краса мене дуже вразила. Було цікаво подивитися на старовинні будинки та різноманітні пам’ятники. Мене дуже вразила Києво-Печерська Лавра. Її краса та велич вражає. Особливо – прекрасні розписи на стінах, над якими у XVIII ст. працювали художники. Я вперше була у Києві і хотіла б приїхати сюди ще, щоб побачити більше пам’ятників цього міста. А ще я дуже вдячна організаторам за цікаву і насичену програму». Виноградська Анастасія, 13 р.

«Хотілося б висловити велику подяку організаторам «Різдвяної подорожі», які влаштували прекрасне свято дітям із Слов’янська. Дуже вразила розповідь безпосередніх учасників Майдану, їхні щирі переконання та любов до України. Яскрава вистава у Жовтневому палаці викликала купу позитивних емоцій. Усі екскурсії були продумані і добре підготовлені. Велике спасибі за гостинність і піклування! Особлива подяка організаторам! Подальших успіхів, натхнення, сил та здоров’я!» Сулакова Олена Миколаївна, керівник групи

Такі враження)

Повернутись