У Канаді відкрито прихід канонічної Української Православної Церкви - Києво-Печерська Лавра Світова спадщина ЮНЕСКО

З благословення священноархімандрита Києво-Печерської лаври Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія у місті Річмонд Хілл, що у Канаді, відкрився прихід канонічної Української Православної Церкви на честь Різдва Пресвятої Богородиці. Зараз у храмі ведуться ремонтні роботи, придбане все необхідне церковне начиння. Регулярні богослужіння заплановано проводити з січня 2020 року.

Богослужіння у приході мають початися вже у січні 2020 року.

Предстоятель Української Православної Церкви благословив відкриття приходу храму Різдва Пресвятої Богородиці для тих вірян, які бажають залишатися в лоні канонічної Церкви. Прихід духовно наставляється Свято-Успенською Києво-Печерською лаврою.

Намісник Святої Печерської обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел зазначив: «Відкриття цього приходу допоможе нашим землякам, які з різних причин опинилися далеко за кордоном своєї історичної батьківщини, залишатися в лоні канонічної Церкви, залишатися вірними церковному Переданню та влаштуванню Церкви. Нехай же Господь допоможе батькові Артемію в його нелегких працях, а всіх парафіян затвердить в істинній вірі та допоможе всім нам залишитися на цьому рятівному церковному кораблі та стати спадкоємцями Царства Небесного!»

Повернутись