Документальний фільм «Києво-Печерська Лавра. Фотографія тисячоліття » - Києво-Печерська Лавра Світова спадщина ЮНЕСКО

Проєкт «Києво-Печерська Лавра. Фотографія тисячоліття » визнаний гідним нагороди восьмого Міжнародного телевізійного фестивалю «ТЕФІ-Співдружність».

У громадській приймальні асоціації Бізантіно 19 червня відбудеться презентація документального фільму «Києво-Печерська Лавра. Фотографія тисячоліття ».

Документальний проєкт розповідає про тисячолітню історію Києво-Печерської Лаври, про долю обителі в ХХ столітті і про відновлення чернечого служіння 30 років тому, повідомляється на сайті bizantino.es.

«Києво-Печерська Лавра — перший монастир на Русі, заснований преподобним Антонієм після того, як він повернувся зі Святої гори Афон і приніс на нашу землю афонську традицію чернечого життя. З цього моменту тисячу років тому почалася історія всього чернецтва на Русі.

Києво-Печерська Лавра — єдина в світі лавра, де спочивають мощі ста двадцяти святих угодників, які жили тут багато століть назад, а їх тіла чудесним чином залишилися нетлінними.

Давньоруська святиня пережила разом зі своїм народом всі випробування, що випали на її долю. «Для знімальної групи Києво-Печерська Лавра відкрила свої двері і показала те, що зазвичай приховано від сторонніх очей», — йдеться в повідомленні bizantino.es.

«Києво-Печерська Лавра. Фотографія тисячоліття » — фільм виробництво телеканалу «Інтер », 2018 р.

Повернутись