Культурно-мистецька акція з нагоди Дня музеїв - Києво-Печерська Лавра Світова спадщина ЮНЕСКО

У Міжнародний день музеіїв, 18 травня, спільно із Національним Києво-Печерським історико-культурним заповідником проведено урочистий захід для представників дипломатичного корпусу дружніх країн.

На запрошення відгукнулися представники дипломатичного корпусу Білорусі, Болгарії, Греції, Грузії, Італії, Румунії, Словенії та США.

З вітальним словом до гостей заходу звернулись Генеральний директор заповідника Любомир Михайлина, Голова підкомітету Верховної ради з питань охорони історико-культурної спадщини Сергій Тарута, директор Євген Шаблій та представники партнера  заходу, компанії Posh Unltd Олена Тропанець та Максим Схаб.

У програмі заходу було організовано екскурсію на виставку «Відроджені скарби Києво-Печерської Лаври», майстер-клас із реставрації, виступ струнних квартетів Національної музичної академії імені Чайковського, а також благодійний розіграш призів: набору поштових марок до вшанування пам’яті про депортацію кримських татар та пам’ятних медалей від мецената та культурного діяча Дмитра Піркла, vip-карток консьєрж-сервісу, люб`язно наданою партнером заходу компанією Monaco Ukraine Group, та картини київської художниці Інни Валітової «Квіти у моря».  Також в рамках акції відбулась урочиста церемонія передачі картини Інни Валітової, намальованої спільно із співробітниками Києво-Печерського заповідника до фондової колекції Заповідника.

Захід відбувся у рамках благодійної концепції «Посилення міжнародних культурних зв`язків та розвиток культурного розмаїття».

Кошти, отримані від благодійних ініціатив, будуть направлені на благодійні програми, в тому числі на організацію дитячих програм для дітей з особливими потребами, зокрема в рамках благодійної мистецької акції «Диво Гуцульщини».

Повернутись