Урочисте закриття виставки робіт на батику «Квітуча Україна» Інни Валітової - Києво-Печерська Лавра Світова спадщина ЮНЕСКО

15 квітня у Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику відбулось урочисте закриття виставки робіт на батику Інни Валітової.

На честь закриття виставки був організуваний майстер-клас Інни Валітової для співробітників Києво-Печерського заповідника та гостей заходу. Так спільними зусиллями було намальовано картину  «Велика Лаврська дзвінниця» у техніці батик.  

Взявши участь у колективній творчості, співробітники домовились започаткувати мистецьку акцію «Малюємо Києво-Печерську Лавру разом», а картина «Велика Лаврська дзвінниця», зі згоди Інни Валітової, буде передана до фондів Заповідника і стане першим твором у рамках майбутньої акції.   

Виставки робіт на батику Інни Валітової «Квітуча Україна» мала неабиякий успіх серед відвідувачів Києво-Печерського заповідника та містила ряд благодійних заходів, серед яких майстер-класи для дітей з особливими потребами, а також благодійний розіграш картини Інни Валітової «Квіти у морі».

Організаторами заходу, спільно з Інною Валітовою, прийнято рішення про продовження благодійного розіграшу картини «Квіти у морі» і кожен бажаючий може стати його учасником, звернувшись за контактними даними на цьому сайті. Кошти, отримані протягом розіграшу, будуть направлені на реалізацію благодійних програм фонду «Києво-Печерська Лавра», запланованих на 2015 рік.  

Повернутись