Відбулось відкриття благодійної акції - виставки робіт на батику «Квітуча Україна» Інни Валітової - Києво-Печерська Лавра Світова спадщина ЮНЕСКО

В Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику відбулось урочисте відкриття благодійної акції – виставки робіт на батику «Квітуча Україна» Інни Валітової.

На відкритті зібралося чимало поціновувачів мистецтва та таланту Інни Валітової, представників ЗМІ та громадських організацій. Слово взяли Заступник Генерального директора НКПІКЗ з наукової роботи Пивоваров Сергій Володимирович, директор Євген Шаблій та авторка робіт, Інна Валітова.  

Як повідомив директор Євген Шаблій, в рамках Благодійної акції відбуватиметься ряд благодійних заходів, а саме майстер-класи для дітей-сиріт і дітей з особливими потребами, а також благодійний розіграш авторської роботи Інни Валітової «Квіти у моря». 

Дана акція покликана привернути увагу до мистецтва та надати підтримку дітям, які не мають сімей, та дітей з особливими потребами шляхом їх залучення до творчої ініціативи.

Кошти, отримані від благодійного розіграшу авторської роботи Інни Валітової «Квіти у морі», будуть використані на реалізацію благодійних проєктів, спрямованих на підтримку і розвиток програми благодійності згідно концепції «Культурно-духовного виховання молодого покоління».

Запрошуємо Вас до участі у виставці робіт на батику Інни Валітової!

Повернутись