Культурно-духовне виховання молодого покоління - Києво-Печерська Лавра Світова спадщина ЮНЕСКО

Культурно-духовне виховання молодого покоління

Для будь-якої нації діти – її майбутнє. Рівень ставлення держави до молодого покоління є лакмусовим папірцем щодо перспектив її існування. А яке майбутнє будемо мати ми? Проаналізуємо.

За кількістю безпритульних, за проблемами дитячої злочинності, алгоколізму, наркоманії, кількості захворювань на СНІД та решті найгостріших проблем, ми одні з горе-лідерів у Європі. Освічена молодь за першої ліпшої можливості прагне покинути терени України у пошуку кращого життя, смертність перевищує народжуваність, а отже, — нація старішає, інститут шлюбу тріщить по швах.      

Причини загальновідомі, а відтак — потрібно діяти негайно, діяти системно та злагоджено усім представникам соціуму, що впливають на повноцінне виховання молоді: починаючи від родини та уповноважених державних органів, закінчуючи громадськими та благодійними організаціями. 

У цьому, без сумніву, важливому процесі свою роль ми вбачаємо у культурно-духовному вихованні молодого покоління і запрошуємо усіх небайдужих долучатись до наших програм.