Арт-кафе на теріторії Києво-Печерської Лаври - Творчі майстерні Києво-Печерської Лаври

Арт-кафе на теріторії Києво-Печерської Лаври

Меню закладу складається з традиційних українських страв. Воно враховує періоди постів, а також містить страви з сезонними овочами та фруктами. В меню є окрема секція зі стравами, які входили до раціону ченців. Діє програма лояльності для постійних відвідувачів. Під час очікування на замовлення можна брати книги з невеликої бібліотеки, де є як духовна, так і світська література. Бібліотека поповнюється за рахунок добровільного передання книжок відвідувачами. Є дитячий куточок з іграшками та розмальовками.

Де поїсти у Києво-Печерській лаврі борщ
Арт-каф (традиційній Украінській борщ) / Де поїсти у Києво-Печерській лаврі

У закладі постійно організовуються цікаві заходи. Виступи не обмежуються релігійними темами. Із пропозицією щодо проведення заходу може звернутися як окрема людина, так і гурт або організація. Проте для невеликого приміщення краще проходять заходи камерного формату.

Де поїсти у Києво-Печерській лаврі - каша
Арт-каф (традиційна Українська каша) / Де поїсти у Києво-Печерській лаврі
Де поїсти у Києво-Печерській лаврі - вареники
Арт-каф (традиційні Украінські вареники) / Де поїсти у Києво-Печерській лаврі
Де випити кави у Києво-Печерській лаврі
Арт-каф та кава / Де випити кави у Києво-Печерській лаврі

За словами Намісника Успенської Києво-Печерської Лаври митрополита Павла: «…паломники, які приїжджають в Києво-Печерську Лавру з усього світу, щоб в домі Божої Матері і преподобних угодників отримати зміцнення своїх духовних сил, мають можливість під час паломництва підкріпити також свої тілесні сили в пріміщенні Арт-Кафе на теріторії Києво-Печерської Лаври ».